додому Новини Сімейні лікарі розповіли, як працюють у “Районному центрі первинної медико-санітарної допомоги Козівської...

Сімейні лікарі розповіли, як працюють у “Районному центрі первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради”

438
Медицина в районах: сімейні лікарі розповіли, як працюють у “Районному центрі первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради”. Медики кажуть, на зв’язку з пацієнтами 24/7. Для декого амбулаторія і є справжнім домом. До прикладу, сімейна лікарка Анастасія Домашівська мешкає в Будилівській амбулаторії. Будинок звели за програмою “Доступна медицина” одразу із житлом для медиків. Тож лікарці можуть постукати до вікна чи у у двері в будь-який час доби. Мешканці сіл знають: тут їм допоможуть.
“Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Козівської районної ради” відкрив свої двері у 2014 році. Тут працюють сім амбулаторій загальної практики сімейної медицини та шість фапів. Лікарі обслуговують населення трьох громад: Козівської, Купчинецької і частину Підгородянської громади.

Зоряна Пончко, директорка КНП “Центр первинної-медикосанітарної допомоги” Козівської селищної ради, коментує: “Загалом ми обслуговуємо населення 22 000 чоловік. В нас працюють 16 лікарів, 45 середніх працівників, 21 іншого персоналу. Наші лікарі працюють постійно і вночі та вдень, при потребі брати машину і їхати до пацієнтів на дім”.

Тетяна Карпій, сімейна лікарка Козівської амбулаторії, розповідає: “Працюю на посаді сімейного лікаря більше 10 років. Обслуговую тут, як дитяче, так і доросле населення, займаємся і профілактичної роботою, ведем пацієнтів і з хронічним захворюванням. Працюємо в таких умовах, що багато пацієнтів є в нашому селищі з ВПО, стараємся надати їм допомогу, пройшли всі курси по психічному здоров’ю”.

Анастасія Томашівська родом із Донецька. Дівчина працює сімейним лікарем і мешкає в Будилівській амбулаторії . Будинок звели за програмою “Доступна медицина” одразу із житлом для лікарів. Анастасія в прямому сенсі живе на роботі і працює за покликанням 24/7. До її вікон чи дверей можуть постукати у будь-яку пору доби.

Професійність і якість, відповідальність, і повага до пацієнта є пріоритетом для лікарів “Районного центру первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради” .