додому Новини Сім сертифікатів на житло вручили захисникам з Тернопільщини

Сім сертифікатів на житло вручили захисникам з Тернопільщини

473
Турбота про захисників. Сім сертифікатів на придбання житла отримали військовослужбовці нашого краю та їхні сім’ї. Загальна сума виплат майже 14 мільйонів гривень. Загалом ще з початку антитерористичної операції на сході країни в області вручили 46 таких сертифікатів. Більше – у нашому сюжеті.

Житло захисникам. Сім грошових сертифікатів на придбання житла вручили у Тернополі. Отримали їх бійці, які з перших днів війни стали на захист нашої країни, а також їхні сім’ї. Загальна сума виділених коштів – близько 14 мільйонів гривень.

Замість бійця Артема Комісарчука прийшла отримати сертифікат його дружина Тетяна. З початку загострення ситуації на сході країни чоловік повернувся з-за кордону та взяв до рук зброю. Своєї черги на житло подружжя чекало вісім років.

З початку повномасштабної війни чоловік знову ж повернувся на фронт та став на захист країни, адже не міг залишатись осторонь. Проте невдовзі Артем внаслідок бойових дій отримав поранення на Харківщині.

Наразі Артем проходить лікування. Тетяна каже, така допомога для їхньої сім’ї – вагома підтримка. Адже самостійно заробити на житло буде важко.