Головна суспільство Сільського голову з Тернопільського району підозрюють у хабарництві

Сільського голову з Тернопільського району підозрюють у хабарництві

434

1900 гривень вимагав один із сільських голів Тернопільського району у приватного підприємця за сприяння йому у наданні дозволу  на вивезення гравію з кар’єру, що розташований на території села. Його планам перешкодили співробітники обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області Василь Мокрицький, до сільського голови звернувся бізнесмен із проханням надати йому дозвіл на вивезення піщано-гравійної суміші з території кар’єру. Чиновник пообіцяв посприяти у вирішені питання. Щоправда, не безкоштовно. Чоловіки, начебто, знайшли спільну мову і домовились про зустріч.

Співробітники УДСБЕЗ затримали держслужбовця «на гарячому» під час отримання "хабаря". Гроші, які він отримав, вилучені.

Сільський голова, згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу,  затриманий. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого частиною 4 статті 368 ККУ (одержання неправомірної вигоди службовою особою). Триває досудове розслідування.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here