Головна Новини Швидкісний потяг “Інтерсіті+” курсуватиме з Києва у Тернопіль і з Тернополя у...

Швидкісний потяг “Інтерсіті+” курсуватиме з Києва у Тернопіль і з Тернополя у Київ вже з 22 серпня

591

vlcsnap-2014-08-22-18h34m39s110Сьогодні опівдні до Тернополя вперше прибув швидкісний потяг “Інтерсіті+”. Від тепер З Тернополя до Києва він курсуватиме щодня. Доїхати до столиці можна буде за шість годин. Квитки на цей поїзд вже доступні на порталі бронювання та в усіх залізничних касах. Квитки не дешеві. Поїзд номер 747 із Києва відправляється о 6.14, а в Тернопіль прибуває о 12.01. У зворотньому напрямку потяг 748  рушає з Тернополя о 15.14. Ввечері буде у Києві о 20.51. У швидкісному поїзді “Інтерсіті” є вагони першого та другого класу. На сайті онлайн резервування та придбання квитків вказано: поїздка першим класом з Тернополя у Київ обійдеться у 363 гривні 27 копійок, другим – двісті п’ятдесять чотири гривні п’ятдесять п’ять копійок. Тернополянин Володимир розповів, уже їхав цим потягом. Каже, він комфортний, але дорогий.

– Їздив ним один раз на Євро 2012 з Дніпропетровська до Донецька. Точно той самий склад був. Їхали в другому класі, навіть ціну пам’ятаю – 70 гривень з Донецька до Дніпропетровська. Це було по студентському. Множимо на 2, то це 140 гривень. Поїзд комфортний, кондиціонер працює і світло хороше у вагоні.

Звернув увагу Володимир і на розклад потяга.

– 6.15 з Києва, то це є дуже рано.  Метро коли відкривається? 5,50. А хто не має автомобіля свого? Добратися дуже важко і до залізничного вокзалу встигнути, а Київ велике місто. Хоча би 7.00 і тоді би він сюди в 13 годині приїжджав і цілком нормально. З Тернополя в Київ ввечері, то це нормально. Ну і знов для тих, хто вчиться, живе в Києві, а хто по справах, то це не дуже зручно, каже Володимир.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here