![431863017_736521861999959_7382439322215504224_n-750x375](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431863017_736521861999959_7382439322215504224_n-750x375-1-640x320.jpeg)
В Озерянській громаді карета “швидкої” застрягла в болоті. Медики надавали допомогу важкохворому чоловіку та мали доставити його у медзаклад. Зрештою довелось викликати рятувальників. Повідомили у пресслужбі ДСНС.
14 березня у с. Данилівці Озерянської ТГ Тернопільського району, надзвичайниками транспортовано важкохворого громадянина до автомобіля екстреної медичної допомоги та в подальшому здійснено буксирування даного автомобіля, що загруз у болоті поблизу приватного будинку.