додому надзвичайне Штурм тернопільської ОДА та міліції

Штурм тернопільської ОДА та міліції

500

22:20 – міське управління міліції горить зсередини, повідомляє наш кореспондент Руслана Гриньо. Горить вхід. Туди їдуть мнсники.

22:15 – протестувальники почали бити вікна в міському управлінні міліції, кидати димові шашки. Зараз вони увійшли в приміщення.

22:10 – автозак відтиснули від арки, в натовпі говорять, що його, ймовірно, підпалять.

21:50 – біля управління міліції багато людей. Виїхав автозак, протестуючі вилізли на нього та не випустили. Говорять про те, що зараз мають бути переговори про подальші дії. ОДА ж наразі захоплена протестувальниками.

21:30 – тернопільський "Беркут" побіг у сторону міського відділення міліції через Театральний майдан. Хлопці у масках та із битами побігли за ними. Депутат обласної ради Степан Барна і тернополянин Олександр Башта запевнили, що ситуацію в облдержадміністрації беруть під свій контроль і закликали тих, хто почувається в силі, залишитись там ночувати, але перед тим у приміщенні ОДА влаштували толоку.

21:00 – тернопільську ОДА почали штурмувати вдруге. Міліція огородилась щитами, та люди наступають.

20:55 міліція зайшла в будівлю ОДА, ймовірно, всіх людей, які захоплювали адміністрацію, вони витіснили з приміщення. Всередині наразі залишається тільки міліція та журналісти.

20:50 – в захопленій тернопільській ОДА невідомі кидали шумові гранати. Станом на 20:40 будівлю захопили, розбиті вікна. Тут було багато молодих людей в масках. Єдиний, кого впізнали буз маски – Степан Барна, він також з'ясовує, що відбувається. На питання хто вони – відповідають що народ, не відносять себе до жодної партії. Вони забарикадували чорний вхід, для цього використали меблі.

Перший поверх найбільше постраждав, побиті меблі. Наша знімальна група побачила розбиту техніку. Але хлопці запевняють, що мародерством займатись не будуть. Вони пускають газ. На постах, де в ОДА зазвичай знаходиться охорона, хлопці виклали бруківку і кричать, що йде міліція.

Нагадаємо, що близько 20:00 хлопці у масках почали кидати бруківку та каміння у вікна приміщення ОДА. Біля приміщення адміністрації було чимало міліціонерів. Наш кореспондент Руслана Гриньо розповіла, що розпочалася бійка.

Знімальна група телекомпанії продовжує працювати біля приміщення тернопільської ОДА.