Головна суспільство Штурм міської ради 25 квітня – справа рук місцевого криміналітету, вважає міський...

Штурм міської ради 25 квітня – справа рук місцевого криміналітету, вважає міський голова Тернополя

429

Штурм міської ради 25 квітня цього року – справа рук місцевого криміналітету, вважає міський голова Тернополя. Сьогодні Сергій Надал озвучив імена кількох учасників пікету, в тому числі й тих, хто радикалізував зібрання. Каже, чимало пікетувальників – немісцеві. Мають питання чиновники і до дій міліціонерів. Їх, на думку Сергія Надала, було недостатньо, а й ті, що були, відвернути штурм не змогли. Дії муніципальної поліції та охоронного агенства оцінювати не став. Натомість, в зв'язку з сьогоднішнім замахом на життя міського голови Харкова – Геннадія Кернеса, через ЗМІ попросив правоохоронців про безпеку депутатів, членів виконкому та захист адмінбудівель.

Провідні російські інтернет-ЗМІ заговорили і про Тернопіль. Картинку та інформаційний привід дав пікет міської ради 25 квітня цього року, який переріс у штурм адмінбудівлі. Про нього міліцію та чиновників попереджали заздалегідь. Того ж дня під міськрадою зібралась вибухова суміш, вважає міський голова. Були там і російські журналісти. Громаду міста, каже, в конфлікт втягнув місцевий криміналітет, який координував свої дії з російськими спецслужбами. Та й чимало пікетувальників – немісцеві. Сергій Надал озвучив деякі імена, яких ідентифікували правоохоронці.

– Іваненко Михайло Миколайович, 11 лист 74 р.н., який був активним учасником розбиття дверей, Іванечко Михайло Миколайович, 22 лист 71 року, житель Теребовлянського р-ну с. Млиниська. Перчишин А.М. 72 р.н., людина, в якої вилучили пістолет, колишній співробітник міліції. Мишковиченко Б.Т, 75 р.н., житель Мишкович, який кидав яйцями і створював провокації. Це я навів 4, з них вже 2 не мешканці Тернополя.

Агресивна поведінка та заклики провокаторів, вибиті двері, лайка і навіть зброя, яку знайшли у деяких учасників конфлікту – чіткий сигнал: у гру повертаються кримінальні авторитети 90-х років, вважає Сергій Надал.

– На сайтах багатьох тернопільських інтернет-видань і загальноукраїнських з'явилося прізвище так званого Жені Степанова, керівника кримінального угрупування "Аракс", яке займалось рекетом, торгівлею людьми, іншими кримінальтними злочинами, за що він відбував покарання в Португалії і декілька років тому все ж повернувся в Україну, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Точки дотику інтересів криміналу та громади міста – земля у парку імені Шевченка, ринок на 15 Квітня, територія КП "МШЕД". На тій же сесії, 25 квітня, земельну ділянку та майно комунального підприємства офіційно передали у фонд комунального майна міста, тобто зберегли у власності громади. Проте у чиновників є питання і до правоохоронців, які не запобігли штурму. Керівництво міста вже звернулось в обласну прокуратуру, аби та розслідувала бездіяльність міліціонерів. Водночас останні події в Україні та області, зокрема поранення міського голови Харкова Геннадія Кернеса, спонукали Сергія Надала попросити у правоохоронців захисту депутатів, членів виконкому та самої адмінбудівлі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here