![bc36ac49dfe144e6368c1317f090a3c9](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/bc36ac49dfe144e6368c1317f090a3c9-640x361.jpg)
Жителям Чортківської громади, які не мають договору на вивезення сміття, загрожує штраф у розмірі 1360 грн. Чортківська міська рада закликає громадян, які досі його не уклали, швидко зробити це.
“Особливо низький відсоток укладених договорів у селах громади. Старости сіл проводитимуть роз’яснювальну роботу, адже незабаром муніципальна інспекція разом із контролерами обходитимуть приватні домоволодіння, які не мають договорів”, – зазначили у Чортківській міській раді.
Жителям сіл не обов’язково їхати у Чортків, щоб підписати договір. Достатньо принести старості села копію паспорта та ідентифікаційного коду.