![ba00ade0c107f188da981902d6df7d0ca6fd0770](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/ba00ade0c107f188da981902d6df7d0ca6fd0770.jpg)
Комунальне підприємство перевищило максимально припустимий рівень скиду стічних вод у річку Ікву. Суд за це присудив штраф у розмірі 961 тисячі гривень.
Про це повідомили на сайті Господарського суду Тернопільської області.
Підприємство не реагувало на попередження з боку контролюючих органів.
Слідство вивчило матеріали справи та знайшло докази, що Комунальне підприємство Кременецької міської ради “Міськводгосп” систематично перевищувало допустимий рівень скиду стічних вод у річку Іква.