Головна Новини Штормове попередження передають у Тернопільському гідрометеоцентрі

Штормове попередження передають у Тернопільському гідрометеоцентрі

537

shtormШтормове попередження передають у Тернопільському гідрометеоцентрі. Через проходження атмосферних фронтів від циклону з центром над Скандинавією, вдень 8 липня, вночі та до обіду 9 липня прогнозують грози, місцями сильні зливи, град, пориви вітру, шквали до 28 м/с. Завтра на Тернопільщині ще буде спекотно, а вже з 9 липня похолодає.

– Прогнозується короткочасні дощі, місцями з грозами, градом, шквалистим посиленням вітру. В окремих районах сильні зливи. Шквали і пориви вітру можуть досягати критеріїв – небезпечного та стихійного гідрометеорологічного явища. Тобто, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, в окремих районах 25-28 м/с, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Вдень, 8 липня, подекуди на Тернопільщині прогнозують спеку до 35 градусів. Далі в області похолодає.

– Вдень, 9 липня, в зв’язку з надходженням холодних повітряних мас температурні показники денні знизяться до 20-25 градусів тепла. Подібного характеру погодні умови збережуться вжень 8 липня і впродовж доби 9 липня. 10,11,12 липня на Тернопільщині очікується достатньо прохолодні погодні умови з нічними температурами повітря в межах 8-13 тепла, денними 20-22 градусів тепла, – каже Оксана Софінська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here