додому суспільство Штормове попередження у Тернополі

Штормове попередження у Тернополі

503

Штормове попередження передають Тернопільські синоптики. В суботу вночі та в першій половині дня очікують туман. В неділю падатиме сильний дощ. А різке погіршення погоди прогнозують в понеділок, 25 листопада.  Падатиме дощ з переходом в мокрий сніг, похолодає – температура повітря впродовж доби коливатиметься від 3 морозу до 2 тепла. Далі буде ще холодніше, посилиться вітер. Обережними закликають бути водіїв, на дорогах утвориться ожеледиця та нестійкий сніговий покрив.

З понеділка, 25 листопада, погода на Тернопільщині різко зміниться. Падатиме дощ з переходом в мокрий сніг, подекуди сильний. В окремих районах мокрий сніг налипатиме на лініях електропередач та зв'язку. На дорогах утвориться ожеледиця, похолодає.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "25 листопада ми очікуємо впродовж доби від 3 морозу до 2 градусів тепла. 26 листопада опади випадатимуть у вигляді снігу, вночі 1-6 морозу, вдень від 4 морозу до 1 тепла. 27 листопада опади послабляться, а морози посиляться. Вночі показники опускатимуться 2-7 градусів морозу, вдень від 0 до 5 градусів морозу".

З четверга, 28 листопада, температура коливатиметься від незначного плюса до незначного мінуса.

Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру: "Денні температури можуть бути в межах від 0 до 5 градусів тепла, а нічні температури можуть бути від 0 до 5 градусів морозу. Хоча не виключено, що впродовж доби температура коливатиметься від +5 до -5. Може бути незначний мінус і вдень".

В середу, 27 листопада, опади послабляться. До кінця тижня в області можливі дощ та сніг, але не надто сильні, кажуть в  Тернопільському обласному гідрометеоцентрі .