додому суспільство Штаб національного спротиву закликає приєднатись до Всеукраїнського попереджувального страйку

Штаб національного спротиву закликає приєднатись до Всеукраїнського попереджувального страйку

762

У четвер, 13 лютого українці страйкуватимуть. Штаб національного спротиву закликає приєднатись 13 лютого до Всеукраїнського годинного попереджувального страйку. Організатори кажуть, це один із мирних методів протесту і тиску на владу для розв’язання політичної кризи і ще один спосіб мобілізувати сили народу.

Люди, які за станком, а не на Майдані, також вимагають змін у державі і порядку. Саме це має продемонструвати одногодинний попереджувальний страйк, вважають у Штабі національного спротиву. З 11 до 12 години у четвер, 13 лютого тернопільські організатори  кличуть страйкарів до стін облдержадміністрації. Приходити просять з прапором: національним чи революційним.

– Ми оголошуємо одноденний попереджувальний страйк, але якщо наші вимоги не будуть почуті, відповідно нашим наступним кроком буде безстроковий страйк. Ми закликаємо усіх працівників, які будуть знаходитись на робочих місцях, не виконувати свої функції, своїх робіт, або приєднатися до нас під час мирного мітингу, мирного страйку, – розповідає член Штабу національного спротиву Тернопільщини Ігор Яворський.

Мета акції – створення розгалуженої сітки страйкових комітетів по всій Україні, у міста, селах, підприємствах і організаціях. У Штабі обіцяють надавати юридичні і організаційні консультації.

– Ми хочемо, щоб, коли настане час-Х, на знак протесту вся Україна піднялася, – каже Ігор Яворський.