Головна Новини Шосту черга часткової мобілізації можуть продовжити

Шосту черга часткової мобілізації можуть продовжити

607

vlcsnap-2015-07-23-15h05m40s174Шоста черга часткової мобілізації у Тернополі та Тернопільському районі виконана майже на 14%. Ця цифра, каже військовий комісар обласного центру Сергій Гаврилюк, дуже мала. І змушує працівників комісаріату вдаватись до непопулярних заходів. Аби оповістити військовозобов’язаних, працівники військкомату відправляються у людні місця: громадські заклади, супермаркети, масові зібрання. Якщо план мобілізації не буде виконаний, каже комісар, бійців, мобілізованих під час третьої черги, замінити не буде ким, відтак їх демобілізація не відбудеться вчасно. Аби цього не допустити шоста черга часткової мобілізації, яка має закінчитись 18 серпня, може затягнутись.
– Якщо планове завдання не буде виконане, якщо не буде набрана необхідна кількість військовозобов’язаних для навчальних центрів, то цей термін може бути продовжений. – Чи відомо наскільки, чи є якісь межі? – Ні, це невідомо. Є в нас Указ Президента про те. що часткова мобілізація в 2015 році буде продовжуватись 210 днів, але я не можу дати на це питання відповіді, тому що я не знаю, – розповідає військовий комісар Тернопільського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гаврилюк.

Аби забезпечити виконання плану мобілізації працівники військомату роздають повістки де тільки можуть, адже порядок їх вручення – не визначений.

– Проте визначено в наказах начальника Генштабу, Міністра оборони, ми зобов’язані провести оповіщення будь-якими методами і будь-якими способами. Це означає те, що я як військовий комісар, і працівники і військовослужбовці комісаріату мають право проводити оповіщення будь-де і в будь-який спосіб. Не думайте, якщо ви не розписалися за повістку, то ви не є оповіщений. – Тобто підпис не обов’язковий? – Не обов’язковий.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here