![vlcsnap-2016-09-20-17h12m26s895](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/09/vlcsnap-2016-09-20-17h12m26s895.png)
З’їхати на інвалідному візку із високих сходів, не обладнаних пандусом – можливо. Одні із найбільших і далеко не найрівніших сходів у Тернополі – біля фонтану “Сльози Гронського”, що поруч із Тернопільським замком, самостійно у візку подолав Олександр Башта. Мета акції – показати, що людина здатна зробити будь що, навіть якщо вона із особливими потребами. Чоловік попри інвалідність є активним громадським діячем, депутатом Тернопільської обласної ради та намагається своїм прикладом надихати інших.