Головна духовність Тернопільських школярів запрошують на канікули з Богом2

Тернопільських школярів запрошують на канікули з Богом2

384

Школярів Тернополя запрошують на  канікули з Богом. З 1 до 7 липня на парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що знаходиться на бульварі Данила Галицького діти зможуть весело та корисно відпочити, а головне збагатитись духовно.

Аби діти духовно відновилися, весело і з користю провели час, традиційно щоліта українська греко-католицька церква організовує канікули з Богом. В храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького в Тернополі, канікули з Богом стартують першого липня – о десятій годині священики відправлять Святу Літургію.

Отець Василь Ліниця, настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі: "Будуть аніматори, приїжджає сестра монахиня редемптористка, яка буде координувати ці зустрічі. Діти будуть поділені на вікову категорію, буде кілька груп, кожна група буде мати свою назву, своє гасло. Кожен день буде мати свою назву, кожного дня буде служитися свята літургія. Вони будуть малювати, писати, вивчати і готувати різні сценки. Тобто, цілий день дитина буде плідно, духовно перебувати в храмі".

Для дітей у храмі Матері Божої Неустанної Помочі організують також гуртки. Основна мета канікул з Богом, каже отець Василь Ліниця, аби школярі духовно збагатилися, для цього щодня служитимуть Святі Літургії, будуть причащати та сповідати.

Отець Василь Ліниця, настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі: "Ми запрошуємо з 1 до 7 липня, усіх дітей, починаючи з 1 до 9 класу, прийти до нашого храму Матері Божої Неустанної Помочі і цей час плідно для себе провести. З собою потрібно мати канапку, чай чи компот для того, щоб дитина могла собі в часі обіду перекусити, щоб ми спільно разом духовно і гарно провели той час".

Завершаться канікули з Богом на парафії Матері Божої Неустанної Помочі сьомого липня. О 9:30 відправлять Святу Літургію, після якої діти, що брали участь в канікулах, покажуть все чому навчилися за тиждень, зокрема, на церковному подвір'ї представлятимуть сценки.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here