додому Новини Школярі Тернопільщини боролися за звання кращого під час турніру “Вундеркіндер”

Школярі Тернопільщини боролися за звання кращого під час турніру “Вундеркіндер”

712

vlcsnap-2015-12-10-14h19m45s047Більше десяти команд з Тернополя та Тернопілького району боролися за звання кращого під час турніру “Вундеркіндер”. Школярі перевіряли свої знання у брейн-рингу та інших випробуваннях. Організовує турнір Тернопільська громадська організація Об’єднання “Самопоміч”.

У вересні відбувся перший етап турніру “Вундеркіндер”, який організувало Об’єднання “Самопоміч.” Тоді у фінал вийшло шість команд – представників Тернопільських шкіл. У жовтні провели районний етап турніру, відтак відібрали ще шість кращих команд Тернопільського району. Сьогодні ж школярі змагалися за звання кращого у фіналі.

– Перший етап буде відбуватися “Що, де, коли”, пізніше будуть хрестики нулики в один ряд, це насправді дуже важка гра, а далі буде брейн-ринг. Кожен з етапів буде мати переможця. Потім суми переможців підбиватимуться в загальний результат. Переможці будуть нагородженні, будуть грамоти, будуть призи від наших партнерів. А ще буде кубок, який передаватимуть кожного року переможцям фіналу, – розповідає голова центру молодіжних ініціатив Об’єднання “Самопоміч” Назар Лис.

До таких змагань, школярі готуються ретельно.

– Готуємося ми традиційно, збираємося зі своєю командою, вирішуємо різні питання типу брен-рингу і загалом такі інтелектуальні запитання. Для нас незвичним етапом даного конкурсу є хрестики-нолики, тому ми приділяємо більше уваги саме цьому виду змагань, – каже учень Тернопільської школи №4 Станіслав Новосад.


Мета турніру – популяризувати серед школярів інтелектуальні ігри, каже депутат Тернопільської міськради від “Самопомочі” Олег Нитка.

– В сучасних умовах підтримка освіти і науки є одним з пріоритетних завдань, бо зараз молодь може стати тим каталізатором, рушійною силою, яка може вирішити ці проблеми як в економічній сфері, так і в освітній, – каже депутат Тернопільської міськради від “Самопомочі” Олег Нитка.

Об’єднання “Самопоміч” реалізовуватиме освітні та соціальні проекти і надалі.