додому Новини Школярі на канікулах матимуть чим себе зайняти, переконують у міській раді Тернополя

Школярі на канікулах матимуть чим себе зайняти, переконують у міській раді Тернополя

433

vlcsnap-2014-12-10-15h38m06s75Для тернопільських школярів канікули вже розпочались. І доки триватимуть – поки що невідомо. У міській раді вже попіклувались про те, аби діти на канікулах мали чим себе зайняти.

У школярів цьогоріч канікули довжелезні, тож подбали, насамперед, про їх дозвілля.

– Оце тільки 50 заходів, які загальні для міста. Окрім того по всіх мікрорайонах будуть діяти гуртки, як діяли в тому режимі як є. Це близько 200 заходів тільки по управлінню освіти. Тобто, батькам немає за що переживати: якщо дитина хоче піти в спортзал – спортзали будуть відчинені, гуртки будуть всі задіяні, – розповідає заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

Цілий грудень щодня відбуватиметься захід, а то й кілька.

– Міжнародний фестиваль Джазбез, який в нас буде проводитись, це концерт гумористів, це благодійні акції щодо Святого Миколая, практично в усіх будинках культури, і основні – 17 і 18 числа буде проводитись благодійна акція “Святий Миколай”, “Повір в себе”, – каже Олександр Смик.

Окрім того тернополян 14 грудня запрошують на концерт-реквієм до річниці Майдану та новорічну програму студії «КВАРТАЛ-95». 19 грудня засвітять вогні Новорічної ялинки, а 24 – освячуватимуть Різдвяну шопку. Також відбуватимуться художні виставки, концерти, спортивні змагання та кінопокази. Всього таких заходів запланували близько 300. Подивитись розклад можна на сайті міської ради.