Головна Новини Школярі із Тернополя повернулись з Артемівська

Школярі із Тернополя повернулись з Артемівська

386

vlcsnap-2015-12-25-16h43m33s103Тернопільські діти побували на Сході. У рамках Тижня Права учні Тернопільської загальноосвітньої школи-правового ліцею №2 взяли участь у флеш-мобі “Діти проти війни. Діти єднають Україну”. Школярі із Тернополя записали відео-звернення у підтримку дітей з Артемівська та поїхали до них в гості. 

На Схід поїхали не з пустими руками. Студентам правового ліцею Луганська привезли солодощі, канцтовари та прапор України. Тернопільські учні розповідають, що в Артемівськ їхати було страшно, вражали блокпости, черги на кордоні та військові, але зустріч з директором ліцею та його студентами настрій підняла. Попри те, що говорили вони російською, виявились справжніми патріотами України.

– Ми приїхали з гарним настроєм, це по-перше, а також привезли подарунки для дітей. Це були солодощі, канцтовари. А також ми туди приїхали з свою доповіддю на цю конференцію, де ми виступали також всі троє. Також ми привезли прапор, підписаний від учнів Тернополя, від шкіл Тернополя, з побажаннями про те, щоб в них був мир і все було добре. Я думаю, що так це їм поможе тому, що у них зараз дуже тяжке становище, вони перебувають в бойових діях. І це, я думаю, трошки вплинуло на їхню психіку. Але діти дуже дружелюбні, співрозмовні.

Директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2» Інна Іванюк. запевняє, поїздка була дуже важливою не тільки для дітей Луганська, які відчули, що вони не самі, а й для тернополян. Для них це був відкритий живий урок історії.

– Я не можу сьогодні критикувати дітей із Києва, що вони не приїхали, а прислали відео. Тому, що це лячно. це справді страшно. Тому, що ми вже підїжджали до Константинівки, ми бачили солдати по вагонах почастішали ходити, ми розмовляли з переселенцями, які везли продукти з Києва. І власне з ними розмовляли. Ми приїхали в Констянтинівку і побачили мішки з піском на вокзалі на вікнах. Тому що люди, їм вже не до цього, вони стараються вберегти своє життя. Вони планують вберегти себе, вижити, прокормити, тому, що це є розірвані долі, – каже директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2» Інна Іванюк.

Організатори акції запевняють, поїздкою задоволені, схожі заходи організовуватимуть й надалі. Уже в січні чекають дітей з Луганська у Тернополі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here