додому Новини Школи Тернополя відновлюють роботу 3 лютого

Школи Тернополя відновлюють роботу 3 лютого

688

У зв’язку з вимушеними канікулами учні пропустили 12 робочих днів. Їх відпрацьовуватимуть на весняних канікулах, суботами та додатковими заняттями. Для відновлення роботи, школи нагріли приміщення.

– П’ять днів весняних канікул будемо відпрацьовувати. Будемо працювати 6 лютого- це субота на цьому тижні, чотири робочих дні. 20 лютого, 5 березня і 12 березня-це буде робоча субота за 7 число. І чотири дні у нас залишиться. Ми відпрацюємо їх додатковими уроками і ущільненням матеріалу, – розповідає начальник управіння освіти та науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

Епідеміологи кажуть, у Тернополі хворих поменшало. Зареєстровано близько 200 дітей – хворих на грип та ГРВІ, з них більше 50 школярів. Госпіталізували 21 особу, з яких 9 дітей. Для кращого моніторингу ситуації, лікарі просять при перших ознаках захворювання звертатися у лікарні.

– Зачасту, в нас дещо ця інформація є трішки недостовірною. Тому що не всі люди, які хворі, звертаються за медичною допомогою. Якщо ми в динаміці побачимо з моменту, коли ми розпочали певні обмежувальні заходи , тому що у нас було підвищення рівня захворювання, до сьогоднішнього часу в нас по абсолютних показниках людей, які звертаються за медичною допомогою, є збільшення кількості звернень. От станом на 15 число до нас звернулося за медичною допомогою 2242 особи, а на сьогодні 2405 осіб, – каже в.о.Головного Управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Наталія Гуска.

На Україні епідемія грипу не закінчилась. Тернопільщи – одна із областей з неблагополучним рівнем епідемії, стверджують фахівці. Другу хвилю грипу чекають наприкінці лютого.