додому Новини Школярка з Чортківщини плела браслети, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Школярка з Чортківщини плела браслети, щоб зібрати кошти на ЗСУ

802
8-річна учениця третього класу Джуринської опорної школи Злата Стадник, надихнувшись прикладами дитячого волонтерства, вирішила використати власні творчі здібності для допомогти нашим воїнам.

Заручившись підтримкою рідних і близьких, Злата почала виготовляти браслети з резинок, які продавала всім бажаючим. Зароблені гроші складала у скриньку, яка призначалася на допомогу ЗСУ.

Цей вчинок  надихнув її однокласників, тож вони також розпочали плести і продавати браслети на підтримку наших захисників.

Власними зусиллями дівчинці вдалось зібрати суму в розмірі 1400 гривень. Ще 400 гривень, зароблених таким же чином, додали їй однокласники. Зароблені гроші Злата разом із батьками передала у Білобожницьку сільську раду. За бажанням батьків, кошти направлені на потреби бійців із 80-го батальйону територіальної оборони.

“Юна волонтерка дуже чекала дня, коли її наполеглива праця зможе принести користь нашим воїнам. Також Злата зазначає, що це лише початок її волонтерської діяльності і вона буде продовжувати свою роботу, аби бійці якомога швидше звільнили Україну від ворога та повернулися до своїх рідних”, – розповіли у Білобожницькій громаді.