додому суспільство Школа писанкарства знову запрацювала у Тернополі

Школа писанкарства знову запрацювала у Тернополі

389

Школа писанкарства знову запрацювала у Тернополі. Навчають великодній традиції дітей в громадській організації "Молода Просвіта", яка знаходиться на вулиці Йосифа Сліпого, 3 у Тернополі. Заняття будуть проводити протягом двох тижнів. Писанкарству вчать дітей різного віку. Початок занять о 15 годині.

Галинка і Давид – друзі і разом прийшли навчитися малювати писанки. Діти кажуть, вже дорослі, наступного року підуть у школу. Малювати писанки Галинка і Давид спробували вперше. У школу писанкарства їх привели мами.

– Я хочу дуже навчитися писати писанки і стати писарьом. Я придумала намалювати ось таку квіточку ромашку фіолетового кольору, – розказує Галинка.

"Молода Просвіта" вже шостий рік поспіль навчає маленьких тернополян писанкарству. Тут діти та дорослі не лише навчаться розмальовувати писанки, а й дізнаються історію писанкарства, навчаться читати знаки і символи "великоднього яйця". Навчитися розмальовувати писанки в школі писанкарства може кожен, не залежно від віку чи здібностей. Діти освоюють різні орнаменти та техніки. писанки вчаться малювати за допомогою воску.

Щоб стати учасником школи писанкарства, потрібно лише зареєструватися за номером телефону: 098-028-96-09. Заняття – безкоштовні. Організатори також забезпечують учнів необхідними матеріалами.

– Школа проводиться протягом двох тижнів. Тиждень одна група, а наступного – друга. Ми проводимо заняття півтори-дві години. Це залежить від того, як діти зачепляться за роботу, – говорить співорганізатор школи писанкарства "Намалюю писаночку" Ольга Кравець.