додому освіта Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука отримала книги у подарунок

Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука отримала книги у подарунок

503

Щедрий книжковий подарунок отримали учні тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука.  Міжнародна громадська організація «Міжнародна освітньо-культурна асоціація» за підтримки Державного  комітету телебачення та радіомовлення  України вже третій рік поспіль проводить мистецько-просвітницьку акцію «Дорога до храму душі».

У січні та лютому Міжнародна освітньо-культурна асоціація за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення проводить мистецько-просвітницьку акцію "Дорога до храму душі". Серед багатьох шкіл, вишів та бібліотек Тернопільщини, книги отримала і школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука.

Любов Горват, голова правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації: "Енциклопедичні видання, словникові, є історична література, є художня література – історичні образи України. Дуже цікаві словники англо-українські, французько-українські, німецько-українські, словник іншомовних слів. Є твори для навчальних закладів видані, це твори Малишка, Рильський, Леся Українка і багато-багато інших".

Ця акція, за словами організаторів, проводиться  для сприяння  розвитку інтелектуальних  та творчих здібностей молоді, виховання  шанобливого  ставлення  до  державної мови,  до культурних надбань українців  і представників  інших національностей, формування  патріотизму.

Любов Горват, голова правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації: "Цього року на 40 мільйонів гривень було в бюджеті  виділено коштів для випуску книг і, в порівнянні з 2011 роком, вдвічі більше випущено найменувань книг і якість видавництва значно вища. І сьогодні навчальні заклади Тернопільщини отримують дуже велику кількість таких найменувань. Якщо в державі випущено 220 назв видань, то 4 частину з них сьогодні ми передаємо у бібліотеку школи-ліцею №6".

Олександр Остапчук, директор ТНВК "Школа-ліцей №6 ім.Назарія Яремчука": "В зв'язку з тим, що цей рік оголошений в нашій школі роком літератури, мистецтва і музики, ми проводимо дуже багато таких акцій. Зокрема, наголошуємо на силі і красі класичної музики і народної музики, народних пісень. І сьогодні якраз ось в рамках таких проектів буде відбуватися ця зустріч. Беруть участь у цій зустрічі, тобто дивитися концерт будуть учні 8-11 класів. Ми надіємось, що таке спілкування трошки піднесе рівень сприйняття краси нашими дітьми".

В рамках мистецько-просвітницької акції "Дорога до храму душі" народилась пісня, яка має назву "Мова". Для присутніх у залі школярів та педагогів її виконав композитор, народний артист України Олег Марцинківський.