додому освіта Школа допризовної підготовки у Тернополі відсвяткувала 20-річчя

Школа допризовної підготовки у Тернополі відсвяткувала 20-річчя

680

 

Двадцятиліття відсвяткувала Тернопільська школа допризовної підготовки. Навчальний заклад, який готує школярів стати майбутніми захисниками батьківщини, чи не єдиний в Україні. Ювілейну дату із дня заснування школи відзначили святковим концертом та підсумками немарної двадцятирічної діяльності.

Тернопільську школу допризовної підготовки заснували у 1992 році як навчальний заклад, покликаний насамперед гартувати зі школярів свідомих громадян України. Нині у школі допризовну підготовку проходять навчання як хлопці, так і дівчата, які навчаються у 10-11класах загальноосвітніх шкіл міста. Юнаків тут окрім патріотизму навчають основним засадам ратної справи, дівчат – основам медичної допомоги.

За 20 років діяльності тернопільська школа допризовної підготовки не просто існувала, але й розвивалася. У свому розпорядженні школа має стройовий плац, спорт-майданчик зі смугою перешкод, тир, навчальні місця для відпрацювання прийомів рукопашного бою. Щороку в тернопільській школі допризовної підготовки навчається більше трьох тисяч учнів загальноосвітніх закладів міста.