Головна Анонс “Школа домашнього комфорту” – нова програма стартує на ТV-4 у четвер, 17...

“Школа домашнього комфорту” – нова програма стартує на ТV-4 у четвер, 17 грудня, о 21.30

96

vlcsnap-2015-12-16-18h23m30s735“Школа домашнього комфорту” – нова програма стартує на ТV-4. Прем’єра уже у четвер, 17-го грудня о 21.30. Автор і ведуча програми – Наталя Янусь – має особистий досвід в облаштуванні помешкання. З цікавими ідеями до участі у програмі також запрошуватиме кращих дизайнерів.

Хто хоча б раз у житті робив ремонт – погодиться, що це виснажливий і складний процес. Затягнуті терміни виконання робіт, значно більша, ніж планувалася, сума, витрачена на ремонт, і, зрештою, не завжди той результат, на який очікували – така ситуація є дуже поширеною. Аби бути готовим до різних несподіванок в процесі облаштування житла, треба володіти інформацією.

Саме про найрізноманітніші нюанси у будівництві, ремонті, виборі меблів чи побутової техніки будемо говорити щотижня у програмі “Школа домашнього комфорту”. Крім того, будемо відслідковувати новинки матеріалів і технологій, знайомитися з дизайнерами і їх роботами, вчитися робити красиві речі інтер’єру своїми руками. Автори проекту сподіваються, що програма стане корисною і допоможе по-іншому ставитись до ремонту, легше і цікавіше змінювати свій життєвий простір.

Ми вас чекаємо біля екранів телевізорів у четвер в 21.30, а також у будь-який час на нашому сайті www.tv4.te.ua. Там можете також залишати свої відгуки і пропозиції.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here