додому освіта Шкільний етап фестивалю “Повір у себе” провели в обласній спецшколі-інтернаті для дітей...

Шкільний етап фестивалю “Повір у себе” провели в обласній спецшколі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом

527

На Тернопільщині у школах діти з особливими потребами готуються до обласного фестивалю "Повір у себе". Шкільний етап провели і у Тернопільській обласній комунальній спеціальній школі-інтернаті для дітей зі зниженим слухом. Цей фестиваль провели вже у 18-те. Діти підготували пісні, танці та інсценізували казки. Кращий номер шкільної самодіяльності представлять на обласному етапі фестивалю 3 грудня в палаці культури "Березіль".

Фестиваль "Повір у себе" у Тернопільській школі для дітей зі зниженим слухом – подія особлива. Цього дня вони довго чекають і наполегливо готуються. Звичайні для інших дітей пісні і танці для дітей зі зниженим слухом потребують особливої підготовки. Але учні впоралися і подарували гостям справжнє свято. Діти, які не чують можуть не лише співати і танцювати, а й грати на музичних інструментах. І це чудово виходить в інструментального ансамблю "Журавка".
 
У дитячих очах сьогодні не було ні краплі смутку. Вони від душі раділи і веселилися. Кожен повірив у власні сили.
 
Ольга Маніло, заступник директора обласної комунальної спеціальної ЗОШ-інтернату для дітей зі зниженим слухом: "Сама назва "Повір у себе" є символічною. І ми, проводячи такі заходи, формуємо в дітей віру в їхні можливості, де діти з особливими потребами. Їм ця віра у свої можливості дуже потрібна.
 
Вірити у себе дітям з особливими потребами  допомагають не лише під час фестивалю. Це – щоденна і наполеглива праця батьків та вчителів.
 
Марина Древа, мама учня обласної комунальної спеціальної ЗОШ-інтернату для дітей зі зниженим слухом: "Хочу подякувати усім вчителям, організаторам цього прекрасного свята. Ми дуже всі задоволені і радіємо, що наші діти можуть дійсно повірити у себе і показати, на що вони здібні".
 
І хоч фесиваль проводять щороку, діти його очікують із нетерпінням. Учні школи залюбки діляться своїми враженнями.
 
Віта Антонюк, учениця обласної комунальної спеціальної ЗОШ-інтернату для дітей зі зниженим слухом: "У нас найкращі враження залишилися від фестивалю "Повір у себе". Ми готувалися дуже довго, щоб гарно виступити на цій чудовій великій сцені".
 
Марія Михальчук, учениця обласної комунальної спеціальної ЗОШ-інтернату для дітей зі зниженим слухом: "Мені дуже подобаються такі фестивалі. Ми кожного року готуємося до таких фестивалів. Нам дуже подобається брати участь у них".
 
Традиційно, крім художніх номерів та виступів, діти дивують гостей свята чудовими виробами. Учні проявляють неабияку творчість та винахідливість. У своїх роботах використовують найрізноманітніші матеріали, а в результаті виходять справжні шедеври.
 
TV-4