Головна Головні Східний гороскоп на 2016 рік

Східний гороскоп на 2016 рік

830

sxidnij-goroskop-na-2011-rikРік червоної вогняної мавпи настане 8 лютого в понеділок і буде проходити під опікою червоної планети Марс, який у 2016 році проведе в ретроградному русі 80 днів. Планета війни буде проходити свій шлях знаками Скорпіона і Стрільця від 17 квітня по 30 червня. Активною порою року буде літо, сторона горизонту південь, талісман року павич, рослини всі бобові – побільше таких рослин потрібно вживати у цьому році. Чутливими будуть легені, всі дихальні шляхи. Смак – гіркий, магічна цифра – 7. Сім Богів на Сході, сім планет, сім кольорів, сім нот, сім днів тижня. Це рік Великої ведмедиці.

Відлік часу (у будь-якому календарі) від створення світу завжди розпочинався із року Мавпи. Олімпіада в стародавній Елладі також розпочалась у рік Мавпи. Роки Мавпи завжди парні та високосні. Кожне століття починається з високосного року. Побутує думка, що саме у парні, високосні роки не бажано заводити сім»ю. Сам по собі рік перший і піднесений, а тому хто створює другу пару – можуть залишитися без пари. Але все це відносно, хоча щось у цьому є. Будь-який випадок слід розглядати у індивідуальному порядку. Шлюби і реєстрації потрібно призначати в непарні числа, дні та місяці.

Така думка щодо парно-високосних років побутує в культурі і звичаях багатьох народів. Люди живуть, набувають практики і досвіду на прожитому ними життєвому шляху і роблять свої висновки. А народна мудрість – це здобуток, перевірений часом. Проте, кожен має право відноситись до цього по своєму.

В цей рік можна чекати всього, особливо несподіванок. Можете ризикувати і налагодити все. Мавпа може вчасно зупинитися. Але будьте розсудливі, не роздумуйте – все це не потрібно. До вашого розуму не завжди будуть прислухатися, а інколи можете опинитися в досить пікантній ситуації, грубі жарти, несподіванки. Мавпа може розважатися – а тому спокійно нікому не буде. Нестабільність у політиці. Це рік нових ідей і порядків.
Щур (Миша).

Обоє знаходять спільну мову у всьому, бо дуже схожі і належать до дружніх між собою. До всіх справ потрібно ставитись скрупульозно і відповідально. Як будете працювати – так і будете мати. Не забігайте вперед там, де не впевнені. Можете знайти рівновагу і щастя. Рік маєте для того, щоб визначитись із місцем проживання, роботою і влаштувати особисте життя.
Бик (Віл).

Менше забаганок – більше конкретних справ і планів. Декому доведеться відмовитись від звичних спокус і ризику. Рік, який несе непередбачувані ситуації та інколи загонить у глухий кут. Постійно можете відчувати неспокій і невпевненість у завтрашньому дні. Можливі розчарування у друзях і компаньйонах. Будь-яка непередбачуваність тільки тривожитиме душу.

Тигр.

Будьте насторожі всього, бо з різних сторін вам висуватимуть претензії, якісь вимоги і звинувачення. Ваші плани не завжди матимуть тверде підґрунтя і без вашої волі можуть змінюватись. Розумно використайте будь-яку пропозицію, перевіряйте інформацію, особи ту, що стосується вас і ваших близьких.
Кіт (Кролик, Заєць).

Перейматись чимось складним і тривожним не доведеться. Все буде іти згідно планів, але часто Мавпа буде нервувати вас, вона не з вашої компанії, але буде загравати. З грандіозними планами краще почекати. Придивляйтесь до подій, але участі в них не беріть – особливо у другій половині року.

Дракон.

У перспективі маєте непоганий рік. Здебільшого, будете рухатися вперед по намічених ще давніше шляхах. Доведеться попрацювати, але відчутною буде віддача. Якщо, навіть, хтось захоче перешкодити, то обставини будуть складатися так, що ви вчасно зможете виявити злі наміри недоброзичливців. Першу половину року присвятіть невідкладним справам. Поїздки і переінакшення плануйте на другу.

Змія.

Допитлива і помірковано мудра Змія буде старатися обходити всі гострі кути. Якщо обставини складатимуться невтішно, зумійте їх пережити так, щоб вони не зашкодили вашому майбутньому. Насміхаючись над витівками долі, вмійте дотриматися свого, не переповзайте на інше місце, бо це додасть складнощів. Будьте активні і цим вгамуєте свою допитливість.

Кінь.

Рік починається з понеділка, а це говорить про те, що потрібно добре попрацювати. Різні ухиляння і неохота трудитись можуть призвести до втрати роботи, посади і всіх заслуг. Дехто буде противитись тим завданням, які перед вами поставлять. Але не ви їдете на Мавпі, а Мавпа легко осідлує вас, а тому зробіть висновок: хто править і хто тут перший. Вмійте промовчати і все буде гаразд.

Коза (Вівця).

Розчаровуватись не потрібно – свого ви вже досягли, або на стежці до того. У вас буде багато моментів, щоб утвердити свої плани, або успішно завершити ті, що зараз в процесі. Беріть участь у різних іграх, диспутах, конкурсах – є шанс стати переможцем. Заступництво Мавпи будуть відчувати креативні, відважні і ризиковані люди.

Мавпа.

На сам вершок не залазьте – бо це вже занадто. Все в міру і вчасно – такий має бути девіз цього року. Якщо у вас невідкладні справи – зумійте їх розпланувати так, щоб змогти легко впоратись із ними і бути на висоті. Це рік, коли до всього потрібно докласти руки і винахідливість. Будьте самі собою.

Півень.

Півень, як завжди, співає за графіком – і це закон. Він встановлює свій порядок – добре чи ні, але так як він це розуміє. Відважність. Хоробрість, почуття відповідальності завжди штовхають таких людей до перемін. І що там інші порядки, якщо я сам порядок і готовий заради інших до самопожертви. Це рік тих, хто піклується, насамперед про когось, а потім про себе.

Собака.

Щоб щось мати і чогось досягти – думайте, з ким маєте мати справу, а на кого гавкати. Рік енергій, неспокійний і повний несподіванок. Декому доведеться змиритися з обставинами, пристосуватись до умов. Обережно стосовно поганих справ. Не зв’язуйтесь з сумнівними людьми.

Свиня (Вепр).

Як би не складалися обставини, зумієте знайти вихід, по працюватимете і житимете з власними планами та ентузіазмом. Віра у свої сили додаватиме духу і вирівнюватиме настрій. Причуди Мавпи не для вас – ви дуже різні. Вона знає своє, а ви своє. Рік передбачається середнім і цікавим.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here