додому Новини Східноєвропейський кубок з аквабайку, фестиваль повітроплавання, свята меду та квітів: тернополяни святкуватимуть...

Східноєвропейський кубок з аквабайку, фестиваль повітроплавання, свята меду та квітів: тернополяни святкуватимуть День міста

477

vlcsnap-2015-08-27-17h33m43s227Завтра Тернопіль святкуватиме Успіння Пресвятої Богородиці та 475-у річницю від Дня заснування міста. На тернополян та гостей чекає Східноєвропейський кубок з аквабайку, фестиваль повітроплавання, свята меду та квітів і ще чимало заходів. А ще у Тернополі завтра вихідний.

Святкування Дня міста у Тернополі розпочнеться урочистою літургією в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що на вулиці Острозького. З десятої ранку у Тернополі стартує Східноєвропейський кубок з аквабайку. Змагання відбуватимуться з двадцять восьмого до тридцятого серпня на Тернопільському ставі. Урочисте відкриття чемпіонату Східної Європи з аквабайку розпочнеться о 18:00, на набережній ставу. На тернополян та гостей міста чекає концерт місцевих музичних гуртів: «Лос Колорадос», «Фіра», «Хевен», «Сержант блюз». Крім цього в місті проведуть традиційний кубок міського голови з повітроплавання.

– Польоти спортсменів тернополяни зможуть спостерігати зранку, до години 9, також ввечері з 17:00 до 20:00. Це часовий період, коли вони можуть взлетіти і літати над містом, – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради Микола Круть.

В парку Шевченка впродовж дня відбуватиметься фестиваль їжі «Вуличний ринок». Новими іменами поповниться Алея зірок. Урочисте відкриття відбудеться 28 серпня о 14:00 на вулиці Сагайдачного. Першу зірку присвятять легендарній особистості – українському архівісту, краєзнавцю, тернополянці Любомирі Бойцун. Друга зірка буде не персональна, а загальна. І об’єднуватиме волонтерів, які допомагають українським бійцям на Сході. Виготовляють зірки для тернопільської алеї у Львові, проте гіпсову заготовку зробив тернопільський скульптор Дмитро Пилип’як. А в парку Національного відродження відбудеться свято меду та квіткових композицій на тему «Героям АТО».

– До цього конкурсу ми запрошуємо усіх небайдужих, організації, установи, комунальні підприємства, заклади освіти, незалежно від форм власності та всіх охочих без обмежень, всі хто хоче внести свій особистий вклад, вкласти свою душу і зробити букет тим, хто зараз на ротації, чиї батьки воюють, щоб вони знали, що їх пам’ятають, – каже начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазин.

Тернопільські майстри декоративно-прикладного мистецтва в парку національного відродження презентують виставку-ярмарок. Повний перелік заходів до 475-ї річниці Тернополя, дивіться на сайті міськради.