Головна суспільство Схід України захищають тільки західноукраїнські хлопці – міф, який зумисно поширюють

Схід України захищають тільки західноукраїнські хлопці – міф, який зумисно поширюють

352

vlcsnap-2014-07-28-14h58m51s16Схід України захищають тільки західноукраїнські хлопці – міф, який зумисно поширюють у нас. У цьому запевняє мешканець Слов’янська Михайло Нечипоренко, який на кілька днів приїхав у Тернопіль побачитися із своєю сім’єю. Чоловік каже – не раз за час цього візиту почув від людей, ніби до українського війська забирають хлопців тільки із західних областей. Переконує – це не більше, як зумисна російська пропаганда. 

Михайло Нечипоренко ще навесні привіз із небезпечного тоді Слов’янська у Тернопіль вагітну дружину і двох дітей. Третю дитину жінка народила уже в нашому місті. Після цього чоловік повернувся у рідний Слов’янськ, де як громадський активіст намагається пропагувати український патріотизм, а з входженням в місто сил АТО – сприяє встановленню легітимної української влади. На кілька днів чоловік приїхав у Тернопіль побачитися з сім’єю. Пан Михайло дякує усім, хто підтримує його рідних і інших біженців та водночас каже – під час цих відвідин не раз чув від людей, ніби схід України відстоюють лише західноукраїнські хлопці. Запевняє – це не більше як відверта російська пропаганда.

– Я коли приїхав сюди і чую такі от розмови, про те, що от чому там наші хлопці захищають, а от там донбасяни нічого не роблять, якісь із пальця висмоктані факти про ніби то те, що з Донбасу ніхто не воює на звільнення Донбаса, а от вони ніби сидять там або ховаються по кутках. Ви розумієте, я бачу цілеспрямовану роботу оцих агентів, які поширюють спеціально такі думки. Люди бездумно їх поширюють між собою. От, є такі спеціальні прийоми, знаєте, в чергах там, в магазинах, комусь щось ляпнув, там, людина з авторитетним виглядом, а дальше вже пішла пішла чутка, – розповідає мешканець Слов’янська Михайло Нечипоренко.


Чоловік каже – насправді на Сході в українських батальйонах люди мобілізовані із усієї країни. Крім цього – їм усіляко допомагає значна частина мирного населення.

– На скільки я знаю, зі Слов’янська, Краматорська і ще звідкілясь там приймають у цьому участь, то я можу сказати, що з Донецької області не менше, ніж півтори тисячі людей приймає участь у звільненні Донецької області і це не менше, ніж з інших областей. Плюс до того всього під час окупації дуже велика чисельність людей приймала активну участь у такій інформаційно-партизанській війні. Якщо ви знаєте, там дуже багато закатованих людей. До кого їх віднести? До борців за Донецьку область, за звільнення чи просто за пасивних людей? Особисто мого друга застрелили, це я його безпосередньо знав, його просто розстріляли за те, що він активно протидіяв, допомагав нашим військам. От у мене виникає питання, звідкіля, до якої чисельності їх зачислити? – говорить Михайло Нечипоренко.

Чоловік просить людей не вірити в чутки, які вважає, спрямовані вкотре поділити українців на східняків та західняків.

– Оцими чутками, поширенням, ніби то там такі, а там такі, а там такі, вони просто роблять те, що роз’єднують нас. Роз’єднавши нас їм буде легко нас подолати. І я би хотів би, щоб тернополяни були більш пильними в цьому справді і тих людей які поширюють таке от, в принципі вилучали і докопувались до джерел цих. Я 100% впевнений, що коли до першоджерела там докопатися, то буде, виявиться, що це агент якийсь ФСБ, це однозначно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here