додому Новини Щорічний благодійний фестиваль “Як у нас на Україні” пройшов у тернопільській школі...

Щорічний благодійний фестиваль “Як у нас на Україні” пройшов у тернопільській школі №19

682

vlcsnap-2014-11-13-18h11m08s181Співали українських пісень, продавали солодощі і вироби, зроблені власноруч, та писали листи. Все – заради української армії. У Тернопільській школі №19  пройшов щорічний благодійний фестиваль “Як у нас на Україні”.

П’ятий рік поспіль і співають і допомагають. Пісенний фестиваль у тернопільській 19-й школі традиційний. Традиція тут – і збирати пожертви на благодійництво. Цього року гроші, виручені під час фестивалю, витратять на речі, необхідні бійцям АТО. Охочих виступити, розповідають організатори, було чимало. Пісня п’ятикласниці Насті називається “Молитва”.

– Її написала я і моя бабуся – слова, музику придумав мій тато. Я буду молитись за Україну, за те, щоб в нас був мир, – розповідає учасниця фестивалю “Як у нас на Україні” Настя Гулько.

Заради миру діяв і ярмарок хендмейду. Файнички по гривні, ліпнина з тіста – вже дорожче. Із усім купленим за гроші, зібрані під час фестивалю, українським бійцям передадуть і обереги, зроблені дітьми. Пишуть листи та передають обереги у 19-й школі вже не вперше. Бійці вже телефонували та дякували. Школярі спілкуються із солдатами і поза школою.


– Є друзі мобілізовані, які можуть розмовляти по телефону. З деякими списуємось також листами і в соціальних мережах. Збирали матеріальну допомогу на АТО і там люди приносили якісь пожертви і ми там писали номери телефонів на продуктах. Багато не говорять, бо не дозволяють. Кажуть, що все добре, бо просто не хотів засмучувати. Кажуть, що все там нормально, але … нічого не добре.

Такі патріотичні заходи, кажуть, діти люблять, тому для них намагаються їх проводити частіше.