![Знімок екрана 2023-07-18 о 23.40.15](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-18-о-23.40.15-640x330.jpg)
За добу від 5 до 8 дзвінків, надходить у відділок поліції Тернопільської області про домашнє насильство. Аби запобігти та зменшити кількість порушень, у Тернополі відкрили денний центр соціально-психологічної допомоги для людей, які потерпають від насилля. Денний центр – це доступний, а найголовніше безпечний простір, де в комфортних умовах постраждалі можуть отримати різну комплексну допомогу. Бачив новий центр наш Назарій Голуб.
Не можна мовчати про домашнє насильство. У Тернополі продовжують активно допомагати постраждалим від домашнього насильства. У місті відкрили капітально відремонтований Денний центр соціально-психологічної допомоги.