додому Новини Що відремонтують капітально цього року у Тернополі?

Що відремонтують капітально цього року у Тернополі?

611

vlcsnap-2016-02-11-15h06m38s01017 міжквартальних проїздів, 16 тротуарів та 50 дворів обіцяють відремонтувати капітально цього року у Тернополі. Виконавчий комітет міської ради затвердив титульні списки ремонтів на 2016 рік. Реконструкції чекають і три великих об’єкти: Набережна Тернопільського ставу у напрямку пляжу “Циганка”, бульвар Симона Петлюри та бульвар Просвіти, там обіцяють організувати відпочинкові зони та дитячі майданчики. Під час засідання виконавчого комітету виділили гроші й на харчування дітей пільгових категорій у тернопільських школах.

У бюджеті 2016 року на капітальні ремонти доріг, прибудинкових територій та житлового фонду Тернополя передбачили більше 160  мільйонів гривень. Це на 20% більше, ніж минулоріч. Планують капітально відремонтувати 17 міжквартальних проїздів, 16 тротуарів та щонайменше 50 дворів.

– І затверджено титульний список житлового фонду, який в себе включає ремонт понад тридцяти покрівель – на 4,5 мільйони гривень, капітальний ремонт дворів – на 25 мільйонів, за ці кошти ми збираємось відремонтувати близько 50 дворів, також капітальний ремонт фасадів будинків та ліфтів, на що передбачено 1,5 мільйона гривень, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Реконструкції чекають і три великих об’єкти: Набережна Тернопільського ставу у напрямку пляжу “Циганка”, бульвар Симона Петлюри та бульвар Просвіти, там планують організувати відпочинкові зони та дитячі майданчики. Майже вісім мільйонів гривень виділили на розвиток та благоустрій парків. У дві тисячі шістнадцятому у парку імені Тараса Шевченка облаштують та освітять пішохідні доріжки, а ще відремонтують підпірну стіну навколо острівка «Чайка». У парку «Національного відродження» оновлять атракціони, облаштують велодоріжки, реконструюють пам’ятник «Жертвам Чорнобильської трагедії». У парку «Топільче» оновлять зоокуток та облаштують декілька пішохідних зон. Відремонтують і зовнішнє освітлення. У списках заміни та оновлення ліхтарів – тридцять вулиць. А ще під час засідання виконавчого комітету виділили гроші й на харчування дітей пільгових категорій у тернопільських школах.

– Оскільки Уряд та керівництво держави відмовились фінансувати харчування пільгових категорій, витрати повністю пільгових категорій перекладені на плечі місцевого самоврядування. Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про виділення понад 2 мільйонів гривень для потреб харчування дітей в закладах освіти і в тому числі для безкоштовного харчування дітей учасників АТО, – говорить Сергій Надал.