![275792687_4979957458792643_5145877827449546702_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/275792687_4979957458792643_5145877827449546702_n-1.jpg)
23 квітня, напередодні Великодня, в приміщення Катедрального собор УГКЦ заїхав автомобіль. Всередині храму транспорт частково пошкодив церковне майно. За кермом автівки, як повідомили у поліції, була жителька Тернополя. Їй 35 років і вона працює стоматологинею.
Попередньо, тернополянка перебувала за кермом у нетверезому (наркотичному) стані. Напередодні інциденту жінка посварилася з чоловіком і заявила у поліцію про нанесення ним їй тілесних ушкоджень.
Фото: Нацполіція Тернопільської області