Головна Новини Ще тиждень ремонтуватимуть вулицю Живова у Тернополі

Ще тиждень ремонтуватимуть вулицю Живова у Тернополі

526

vlcsnap-2015-08-14-18h07m13s92Ще тиждень ремонтуватимуть вулицю Живова у Тернополі. Досі значну частину дороги навпроти Тернопільського автовокзалу, де триває капітальний ремонт, перекрито. Сьогодні там завершують асфальтування. З понеділка наступного тижня займатимуться розміткою проїжджої частини і ремонтуватимуть тротуари.

Завершують капітальний ремонт вулиці Живова на ділянці дороги від Автовокзалу і до вулиці Оболоня в Тернополі. Там уже закінчили асфальтувати проїжджу частину. По надійній основі, запевняють комунальники, встелили подвійний шар асфальту. Зокрема повністю оновили водостічні комунікації під дорогою. Капітальний ремонт триває із початку липня, у встановлені терміни робітники вкладаються.

Ще необхідно буде доробити обмежувачі руху, які чітко розділять смугу, де буде зупинятися громадський транспорт, а де будуть місця для паркування. Вже відомо, що буде збільшена кількість місць для паркування, тому що тих, які були раніше не хватало. Крім того потрібно буде доробити тут пішохідну ділянку, зробити гарну зупинку. Тому протягом наступного тижня будуть проведені роботи по облаштуванню пішохідної ділянки, бо бачите, бордюр значно вище від сьогоднішнього тротуару, його треба підняти, зробити в рівень, каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

За сприятливої погоди закінчити капітальний ремонт і повністю відкрити рух вулицею Живова у Тернополі обіцяють до 23 серпня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here