Головна Новини Ще один універсальний спортивний майданчик відкрили в Тернополі

Ще один універсальний спортивний майданчик відкрили в Тернополі

446

vlcsnap-2015-08-28-17h44m41s99Ще один, уже п’ятий універсальний спортивний майданчик поблизу будинків на бульварі Данила Галицького, 28 та Лесі Українки, 17 відкрили напередодні Дня міста. Особливість у тому, що взимку майданчик будуть використовувати для гри у хокей, а влітку – як футбольне поле.

Раніше ця територія перебувала у занедбаному стані, тому використовувати її за призначенням, як хокейний майданчик, мешканці прилеглих будинків не могли. Після капітального ремонту на майданчику замінили огорожу, встановили вуличне освітлення та облаштували покриття.

На даний момент тут розмітка підходить і для міні-футболу і гандболу, баскетбольні сітки дають можливість грати стріт-бол,тобто на най можна використовувати як мінімум 5 видів спорту професійно, – каже тренер жіночої гандбольної команди Суперліги України Андрій Варцемага

Поряд з спортивним майданчиком буде ділянка для воркауту. Крім того, на прохання місцевих тернополян тут облаштують великий дитячий майданчик.

Були враховані побажання мешканців, тому що спочатку планували можливо поставити тенісні столи, коли мешканці сказали, що це не те, що всім цікаво, це може бути залежним від погоди, давайте краще поставимо дмитрячий майданчик і менше місяця тому внесли зміниу бюджет і тут буде встановлено все необхідне обладнання, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here