Головна спорт Щорічний Кубок преси із мініфутболу вперше за 6 років виграла команда “Кореспондент”

Щорічний Кубок преси із мініфутболу вперше за 6 років виграла команда “Кореспондент”

282

Щорічний Кубок преси із мініфутболу, вперше за 6 років виграла команда "Кореспондент", яка і є організатором  цих змагань. Цю перемогу, як і сам турнір, команда-переможець присвятила пам'яті відомого тернопільського журналіста, колишнього лідера і засновника футбольної команди "Кореспондент",  Володимира Кузика, який через важку хворобу пішов із життя у січні цього року.

– Проводимо вже шостий турнір Кубок преси. Цього року він присвячений пам'яті Володимира Кузика, який цього року трагічно від нас пішов. Досі говорю про нього і нагортаються сльози. Хочемо вшанувати його пам'ять, тому запросили 8 команд, – розповідає капітан команди "Кореспонедент" Денис Лучка.

Серед восьми команд-учасниць, окрім команди міської ради, обласної ради, ТТБ, кременецького "Динамо", "Самогонної ресторації" і команди "Новий світ" заявилося відразу два склади "Кореспондента" – ветеранський та молодіжний. В обох командах хлопці, які раніше грали та тренувалися разом із Володимиром Кузиком. Саме за них і вболівали дружина Володі Кузика Світлана та їх донька Олена.

– Кожна неділя, яка була, незважаючи ні на що, в них починався, по-моєму, в десятій годині футбол, який тривав зазвичай до 12 години. Тотбто усі ті пропущені голи, всі ті забиті голи, я могла спостерігати інколи і з балкона, тому що мешкаємо поруч. Отримував завжди багато задоволення, не зважаючи на те чи вигравали, чи програвали, – говорить дружина Володимира Кузика Світлана Кузик.

Цього разу друзі Володимира Кузика по команді його не підвели  і краще це вийшло у "Кореспондента-1", тобто молодшого складу. Хлопці вийшли зі своєї групи із першого місця, залишивши позаду команду облради, "Кореспондента-старшого" та ТТБ. У іншій групі першою виявилася команда Тернопільської міської ради, із другого місця участь в змаганні продовжило "Динамо" із Кременця. Відтак, у півфіналі саме динамівці стали суперником першої журналістської команди. Результат напруженого матчу – нічия 1:1.

Переможця визначила серія післяматчевих шестиметрових ударів, в яких помилки суперника логічно завершив влучний удар кіпера "Кореспондента" Назара Скочеляса, який приніс команді вихід у фінал. У іншому півфіналі зійшлися команди обласної ради та міської ради. В принциповому простистоянні перемогу здобули облрадівці. Їх "Кореспондент-1" уже обігрував у групі, вдалося це повторити і у вирішальному матчі змагання. 

Програвши І тайм 1:0, у другій половині зустрічі молоді журналісти зуміли спершу зрівняти рахунок, а згодом і вирвати перемогу – вирішальний гол забив Андрій Мартинюк, отримавши довіру на виконання штрафного у вирішальні хвилини матчу.

2:1 і перехідний "Кубок преси" пам'яті журналіста Володимира Кузика до наступного турніру опиняється у кореспондентів.

Окрім переможця та призерів цьогорічного "Кубка преси" пам'яті журналіста Володимира Кузика, організатори визначили та нагородили кращих гравців. Окрема подяка також доброчинцям, які з нагоди змагання матеріально підтримали сім'ю Володимира Кузика.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here