додому Новини Щочетверга активісти громадської організації “Нескорені духом-особи з інвалідністю” роздають одяг

Щочетверга активісти громадської організації “Нескорені духом-особи з інвалідністю” роздають одяг

1677

Сумки, взуття, одяг та іграшки. Усі ці речі щочетверга роздають активісти громадської організації “Нескорені Духом”. Спільнота функціонує у Тернополі вже 6 років. Спочатку її волонтери допомагали людям з інвалідністю. Зараз же тих, кому потрібна допомога стало більше – тому тепер в організації намагаються підтримати усіх нужденних. Відтак щотижня благодійники роздають одяг. На щотижневій акції побувала наша знімальна група.

“В нас в базі не мало – не багато 9000 людей. 9000 людей ми прийняли з ВПО з категорії. 200 чоловік є місцевих з інвалідністю 1 -2 група і маємо 18 діточок до 14 років. Но це перечить трохи трішечки статуту але коли батьки з інвалідністю я не могла відкинути діточок. Досить є чим поділитися підтримати,” – розповідає Світлана Бичковська, голова громадської організації. 

Окрім цього, в організації допомагають і військовим. За цю ланку відповідає учасниця організації – пані Ліда.

“За ці кошти купляєм бензин ми купляєм продукти і веземо хлопцям на війну тому шо їм потрібна наша підтримка. Як ми не будемо підтримувати хлопців, то не буде кому нас захищати,” – додає Світлана. 

Саме тому, на своїх акціях, активісти організації “Нескорені духом-особи з інвалідністю” просто неба облаштували скриньку для пожертв.