Головна надзвичайне Щоб спіймати браконьєрів на гарячому працівники Тернопільрибоохорони чергували в Пронятині три доби

Щоб спіймати браконьєрів на гарячому працівники Тернопільрибоохорони чергували в Пронятині три доби

386

Двох браконьєрів затримали сьогодні у Пронятині. Чоловіки сітками ловили рибу. Аби впіймати порушників на гарячому працівники Тернопільрибоохорони чергували в Пронятині впродовж трьох діб. До оперативної групи залучили представників автомайдану і федерації риболовного спорту.

Двох браконьєрів мешканців Протятина та села Глядки, затримали сьогодні близько 5 ранку працівники "Тернопільрибоохорони" спільно з автомайданом та федерацією риболовного спорту. Аби затримати порушників на гарячому працівники рибоохорони чергували в Пронятині впродовж трьох діб.

-Пізніше дізналися, що один з них – житель Пронятина – виявився найбільшим таким браконьєром цього масиву. Люди дивуються як так вдалося його затримати, бо за всі роки він фактично ні разу не попадав, нараховані збитки на суму 2 тисячі гривень, – розповів начальник відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об'єщик.

З води вилучили три браконьєрські сітки. На порушників чекає штраф від 340 до 680 гривень. Доведеться заплатити й за збитки завдані природі. При проведенні рейду в Пронятині також виявили 6 незареєстрованих човнів на воді. Під час нересту перебування будь-яких плавзасобів на воді незаконне.

Зараз буде проводитися операція "Човен". Будемо звертатися ще і в інші служби і вирішувати що з тим робити. Бо по човнах видно сліди, що вони виходять на воду, човни не сухі, є луска, трава, є всі признаки, що вони робочі. Під час нересту забороняється перебування будь-якого плавзасоба. Якщо от на озері плаває "Танцоров" катер, в нього є погодження, він минає нерестилища і є карта, по якій він ходить, він не має права відхилитися, – пояснює Андрій Об'єщик.

Загалом від початку нересту, з 1 квітня, на Тернопільщині зафіксували 74 порушення правил любительського і спортивного рибальства.

– 27 протоколів, це грубі порушення правил рибальства з використанням сіток, електровудки, спуск води. 46 – легкі порушення. Одне порушення виявили на ринку – незаконний збут сіткоснастевих матеріалів. Порушено також за цей місяць квітень три кримінальні справи гучні – 2 електровудки і нещодавно затримали в Білецькому лісництві лісників, які виловлювали рибу методом спуску.

Триватиме нерестова заборона до 10 червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here