додому Новини Що подарувати дівчині на 8 березня: топ-5 найкращих ідей

Що подарувати дівчині на 8 березня: топ-5 найкращих ідей

415

Вже дуже скоро настане день, коли заведено вітати усіх жінок і дарувати їм найкращі подарунки. А це означає, що вже час шукати подарунки дівчині на 8 березня, якщо ви дійсно хочете приємно здивувати її у цей день. Ну а для того, щоб вам було простіше це робити, ми склали свій власний топ з цікавих подарунків від bodo. Серед них ви точно знайдете цікаві ідеї, вам варто лише обрати той варіант, який як вам здається підходить вашій коханій найкраще.

Фотосесія

Багато дівчат люблять фотографуватись і регулярно поповнюють свої сторінки соціальних мереж новими гарними світлинами. То чому б не влаштувати коханій сюрприз і не подарувати їй сертифікат на професійну фотосесію? Вона відправиться у студію, де їй для початку допоможуть підібрати цікаві образи та зроблять ефектний макіяж. Після цього фотограф розкаже їй, як краще позувати та обере найгарніші ракурси, так що в результаті вона отримає багато дійсно чудових світлин!

Spa шоколад

Ще один цікавий варіант, який точно має зацікавити вашу другу половинку. Вона відвідає спа салон, де на неї чекатимуть приємні процедури, під час виконання яких використовуватиметься ароматний мус із натурального шоколаду. Завдяки цьому вона точно якісно відпочине і отримає користь як для свого здоров’я, так і для свого настрою.

Вікенд у Львові

Для багатьох українців Львів є одним з найцікавіших та найромантичніших міст, в якому варто побувати хоча б раз і в яке ти потім ще не раз захочеш повернутись. То чому б не зробити коханій сюрприз і не влаштувати їй романтичний вікенд у Львові? На вас чекатиме чудовий номер в готелі, який розташований в історичному центрі міста, так що вам буде чим милуватися під час ваших з дівчиною прогулянок.

Йога в повітрі

Такий подарунок сподобається перш за все тим дівчатам, які й так займаються йогою, або просто давно хотіли спробувати цю цікаву практику. Цей сертифікат дасть вашій дівчині можливість відвідати кілька занять з флай-йоги, на якій усі вправи та асани роблять у прикріпленому до стелі гамаку. Завдяки цьому зменшується навантаження на хребет, тож і усі вправи буде виконувати значно простіше.

Вечеря на даху у куполі

На 8 березня ваша дівчина точно захоче отримати щось цікаве то романтичне, то чому б вам не зупинитись саме на цьому варіанті? Разом ви відправитесь на дах будинку, де проведете свою вечерю у прозорому куполі. Всередині буде накритий стіл вашими улюбленими стравами і напоями, а також розставлені свічки. Ви зможете самі вмикати пісні, які подобаються вашій коханій та регулювати освітлення, так що цей вечір має точно стати для неї незабутнім!

Ми впевнені, що серед цих ідей ви точно знайдете те, що приємно здивує вашу кохану на 8 березня. Ну а якщо ви хочете подарувати їй дещо інше, то на сайті компанії bodo ви знайдете ще багато цікавих і дійсно неперевершених подарунків!