![фото10](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/foto10-640x640.jpg)
Від сьогодні для жителів Бережанської територіальної громади стали доступними ще 6 нових адміністративних послуг з реєстрації транспортних засобів та виготовлення національного посвідчення водія.
Дія.ЦЕНТР Бережанської міської ради – третій ЦНАП в області, в якому запроваджено надання вказаних послуг, завдяки яким можливий обмін посвідчення водія, отримання нового посвідчення замість втраченого, реєстрацію нових транспортних засобів.