додому надзвичайне Шахрай, що назвався працівником банку, обікрав жительку Тернопільшини

Шахрай, що назвався працівником банку, обікрав жительку Тернопільшини

601

telefonni_shahraiЖертвою телефонного шахрая стала 37-річна мешканка Шумськогорайону.  З електронного гаманця жінки зловмисник зняв усі кошти, а це більше 16 тисяч гривень.

Потерпіла пригадує, що на мобільний зателефонував чоловік, який представився працівником служби безпеки банку. Почав переконувати жінку, що з її рахунку намагаються зняти кошти і потрібно терміново провести деякі банківські операції. Запропонував допомогти. Далі жінка все виконувала під чіткі вказівки «банківського» працівника: сказала номер картки та інші персональні дані.

Те, що її рахунок «почистили», жінка побачила, коли навідалася до банкомату. За допомогою звернулася до правоохоронців. Міліціонери встановили, що гроші з електронного гаманця зловмисник зняв у Києві. Шахрая розшукують.

Міліціонери вкотре застерігають: не довіряйте телефонним незнайомцям. Надмірна довірливість – перший ворог, який працює на руку шахраям. Будьте обачними та в жодному разі не надавайте інформацію про номери і коди доступу до банківських карток. Якщо у вас виникають якісь підозри щодо неправомірних дій співробітників банку, то краще зателефонувати на «гарячу лінію» фінансової установи й поцікавитися, чи проводять вони якісь операції, або ж навідатися до найближчого відділення вашого банку.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області