додому духовність Сфотографувавшись із Миколаєм можна допомогти міській лікарні

Сфотографувавшись із Миколаєм можна допомогти міській лікарні

365

У Тернополі стартувала благодійна акція “Подаруй посмішку”. Зробити фото з Миколаєм можна за символічну плату на Театральному майдані Тернополя щодня з 12 до 16. За зібрані кошти організатори планують купити медичне обладнання для Тернопільської міської дитячої лікарні, а також організувати свято Миколая у кількох дитячих будинках міста.

Охочих тернополян, які фотографуються з отцем Миколаєм, достатньо, кажуть організатори. Лише за кілька годин першого дня акції – 15-го грудня зібрали понад 1300 гривень. Фотографується з святим Миколаєм не лише дітвора, а й люди різного віку, плата за фотографію – довільна.

Святий Миколай: "Дорогі тернополяни, Миколай вас чекає на театральній площі та в "Подолянах", акція триває до 21 грудня, усі бажаючі можуть сфотографуватись зі мною, потім ці фотографії можете побачити  в котактах в групі "Подаруй посмішку".

Минулого року впродовж акції "Подаруй посмішку" зібрали понад 7 тисяч гривень, цього року тернополяни активніші. За зібрані гроші планують придбати медичне обладнання для міської дитячої лікарні, також купуватимуть подарунки для дітей щонайменше трьох дитячих будинків міста.

Василь Томчишин, організатор: "Ми вирішили збирати тільки кошти, і формувати подарунки, якщо дошкільного віку, то ми ставимо театральні сценки, передягаємо наших волотерів в Миколаїв, ставимо сценки, даруємо подарунки, якщо шкільного віку, то ми їх розважаємо таким чином, – беремо з собою в Подоляни, водимо їх на каток, в кіно, в боулінг і тоді відзразу з вихователями відводимо в дитячий будинок".  

Цього року акцію "Подаруй посмішку" проводять на Театральному майдані Тернополя та в торгово-розважальному центрі "Подоляни". Триватиме вона до 21 грудня з 12 до 16 години.