додому Новини Сфотографуйся з Миколаєм і подаруй посмішку дітям

Сфотографуйся з Миколаєм і подаруй посмішку дітям

485

vlcsnap-2014-12-08-12h17m56s103У Тернополі стартувала благодійна акція “Подаруй посмішку”. Зробити фото з Миколаєм можна за символічну плату на Театральному майдані Тернополя щодня з 12-ї до 16-. За зібрані гроші волонтери куплять необхідні речі для Тернопільського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Також на Театральний майдан можна приносити одяг, взуття, засоби гігієни та подарунки сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Охочих тернополян, які фотографуються з отцем Миколаєм, достатньо, кажуть організатори. Лише впродовж першого дня акції зібрали понад 8 сотень гривень. Фотографується з святим Миколаєм не лише дітвора, а й люди різного віку, плата за фотографію – довільна.

– Кожен небайдужий може долучитися, приходити сюди, ми працюємо з 12 до 16. Багато діток просто хоче сфотографуватися з Миколаєм, ми не беремо за це якихось особливих грошей, це все на добровільних засадах. Ми кожного дня завантажуємо фотографії в групу Вконтакті і підписуємо з якої до якої години, бо ми працюємо в дві зміни, – розповідає волонтер благодійної акції “Подаруй посмішку” Марія Різник.

Зібрані речі, а приносити можна все – одяг, взуття, солодощі – організатори повезуть в центр соціально-психологічної реабілітації для дітей.

– Багато є небайдужих людей, вони просто підходять кидають гроші і навіть не хочуть фотографій, хочуть дійсно допомогти. Є люди, які фотографуються і допомагають діткам. Є люди, які приносять канцтовари, іграшки, але також є люди, які навіть не хочуть вислухати, або думають, що ми для себе ці гроші збираємо, – каже Марія Різник.

Сфотографуватися з Миколаєм і допомогти дітям з центру соціально-психологічної реабілітації можна на Театральному майдані щодня з 12.00 до 16.00 години. Акція триватиме до 14 грудня.