додому Головні Сезонні захворювання: правила лікування

Сезонні захворювання: правила лікування

474
Якщо ви відчуваєте слабкість, нездужання, хронічну втому, погіршення сну, зниження працездатності, то у вас послаблений імунітет і ви вразливі до різних недуг. З настанням холодів приходять до нас сезонні захворювання. Аби правильно лікуватися, щоб після хвороби не виникло ускладнень, потрібно точний поставити діагноз та дотримуватися лікування. Що радять спеціалісти, аби зберегти своє здоров’я? Дивіться далі у сюжеті.
У холодну пору року імунітет слабшає і організм людини піддається захворюванням, як вірусним так і бактеріальним.

Марина Ігнатенко, в.о. зав. сектору мікробіологічних досліджень паталогічного матеріалу лабораторії, коментує: “От наприклад, як ангіна, саме ангіна викликається найчастіше бетагомонікличним групи А генус, який є дуже токсичним для людини, а токсичність його проявляється в чому, в тому що він стимулює наш організм виробляти такі антитіла, які працюють проти нас”.

Марина Ігнатенко розповідає, що сама ангіна не така небезпечна, як період після неї. Адже тоді можуть виникнути ускладнення: захворювання серця, руйнування його тканин, а також можуть постраждати суглоби та судини.

Здебільшого при вірусних захворюваннях, розповідає Марина Ігнатенко, фахівці призначають симптоматичне лікування, так звану підтримувальну допомогу. Вона спрямована на зменшення ознак та виявів хвороби задля полегшення самопочуття та покращення стану людини, але також може бути корисною для зменшення органічних наслідків та ускладнень від цих ознак і проявів захворювання.

Для того аби провести правильне визначення хвороби, фахівці рекомендують звертатися у лабораторії. Там вам проведуть дослідження та дадуть точну відповідь вашого захворювання.