додому здоров'я Сезон падінь відкрито. Тернополяни травмуються через слизькі дороги і тротуари

Сезон падінь відкрито. Тернополяни травмуються через слизькі дороги і тротуари

788

Сезон падінь відкрито. Слизькі дороги і тротуари щодня приводять до травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя з півсотні людей. Медики просять усіх бути особливо обережними у негоду, а тих, хто постраждав, не зволікати з походом у медзаклад.

По слизьких тротуарах – до травмпункту. З новими снігопадами до травматологів звертається все більше тернополян.

Валентин Туляков, черговий травматолог травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя: "В стандартну добу приймається від 30 людей. Зараз приймається до 50 людей в травмпункті. Тобто кількість зросла майже в 2 рази".

Згрупуватися під час миттєвого падіння непросто. Тому і синцями люди відбуваються далеко не завжди.

Валентин Туляков, черговий травматолог травмпункту лікарні швидкої допомоги Тернополя: "В основному це ушкодження зв'язок гомілково-ступневого суглобу внаслідок того, що народ підвертає ноги. Досить це часто стається… Переломів трохи менше. Трохи народ пробує дивитися під ноги, зберігати рівновагу, але не завжди це вдається".

Медики складають не лише список пацієнтів, а й небезпечних ділянок міста, на яких травмуються люди. Свій реєстр ведуть тернополяни.

" – Багато є небезпечних ділянок по вулиці Орлика, Дружба, там є такі".

" – Слизько дуже. І там на Шпитальній далі, біля швидкої допомоги дуже слизько і машин багато. Годі перейти".

На стан тротуарів медики впливати не можуть, а от застерегти людей просять. Радять не лише ходити обережніше, а, якщо все ж травмувались, то з походом до лікаря не зволікати.