додому Новини Сесія міськради не відбулась через відсутність частини депутатів – люди обурені

Сесія міськради не відбулась через відсутність частини депутатів – люди обурені

624

Майже 300 питань включав орієнтовний порядок денний сесії міської ради Тернополя. Депутати мали розглянути їх сьогодні, засідання було заплановане на дев’яту ранку. Та от о цій годині сесійний зал був майже порожнім. Адже більша частина народних обранців на сесію не з’явилась.

Хоча сесія міськради мала розпочатись о дев’ятій ранку, зал засідань наполовину порожній. Частина народних обранців не прийшла, тож їх вирішують зачекати. Аби сесію визнати повноважною, реєстрацію мають пройти хоча б 22 депутати – половина від загальної кількості. Проте навіть через півгодини очікування тих, хто не проігнорував засідання, на порядок менше.

Тернополяни, які прийшли до міськради, обурюються. Адже, аби прийти на сесію, дехто із них відпросився із роботи. А дехто вже надто довго чекає на розгляд своїх питань.

– Зареєстровано 17 чоловік – сесія не повноважна. Список депутатів, присутніх на сесії і відсутніх – оприлюднити на сайті міської ради. Публічно запрошую всіх депутатів завтра на 10 годину ранку для продовження роботи сесії, – повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.