додому здоров'я “Серце до серця”. Cучасне медичне обладнання отримала офтальмологія обласної дитячої лікарні

“Серце до серця”. Cучасне медичне обладнання отримала офтальмологія обласної дитячої лікарні

1253

Cучасне медичне обладнання отримало офтальмологічне відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні у рамках Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. На Тернопільщині вдалось зібрати 244 тисячі гривень. Це четвертий показник по Україні.

Cучасне медичне обладнання отримали в офтальмологічному відділенні Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні у рамках Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”, мета якої— збереження здоров’я дітей, забезпечення їхнього доступу до високоякісних медичних послуг, формування у молоді загальнолюдських цінностей, а також активізація молодіжного волонтерського руху.

– Цього року ми провели вже дванадцяту акцію “Серця до серця”, її проводимо з 2006 року. Кожного року ми стараємось все більше зібрати коштів і більше всього купити, – розповідає регіональний представник українського благодійного фонду ” Серце до серця” Тернопільської області Арсен Ляхоцький.

– В області ми зібрали 244000 гривень, це четвертий показник по Україні, і закупили обладнання для офтальмології. Завдяки цьому обладнанню близько 50 дітей не втратили зір, – додає начальник відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.

До акції залучили чимало волонтерів, учнів, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій.

– Фонд “Серце до серця” має таку лікарську раду. Сюди входять лікарі з Міністерства охорони здоров’я і вони кожного року приймають рішення, зважаючи на побажання лікарів, обласних лікарень, в якому напрямку і яке обладнання купувати. Ми стараємось купувати таке обладнання, яке хочуть в лікарнях, – каже Арсен Ляхоцький.

Завдяки новому обладнанню медики точніше діагностуватимуть офтальмологічні захворювання, розповідає завідувач відділу пані Анжела.

– Цього разу ми будемо мати рефлектометр. В попередні роки у нас в поліклініку цей фонд так само придбав рефлектометр, в попередні роки був придбаний прилад +Оптікс . Тепер починаючи з одного року ми можемо визначати, яка є будова ока маленьких дітей. Ми вирішили проблему сліпоти у глибоко недоношених діток, – пояснює завідувач офтальмологічного відділу Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні Анжела Мойсеюк.

Обласну дитячу лікарню благодійний фонд «Серце до серця» виручає не вперше, і, схоже добрих сердець стає все більше.

На Тернопільщині акцію “Серце до серця” організовують Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації спільно із Всеукраїнським благодійним фондом “Серце до серця”.