![8f6ea7d381c1c6a8c961c64d398b88c9cf6512c8](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/8f6ea7d381c1c6a8c961c64d398b88c9cf6512c8-640x487.jpeg)
Міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив жителям, чи буде цього року встановлено на Театральному майдані новорічне дерево.
“Чи потрібна ялинка на різдвяні свята у Тернополі? Минулого року її не було. Я маю з цього приводу власну думку, але є діти – наші тернопільські діти, діти Героїв, які віддали життя на війні, діти Захисників, які зараз на фронті, і вони висловлюються за встановлення ялинки. Можливо через те, що минулого року їздили в сусідні міста, щоб побачити прикрашену ялинку. Можливо через те, що їм дуже потрібне різдвяне диво. І саме діти наших Героїв запропонували, щоб ця ялинка стала символом нашої майбутньої Перемоги, а маленькі тернополяни зможуть долучитися до прикрашання ялинки, власноруч зробивши разом з вчителями патріотичні іграшки”, – відзначив Сергій Надал.
Також міський голова наголосив, що коштів з бюджету на організацію свята і встановлення новорічної ялинки з місцевого бюджету використовувати не будуть.