додому здоров'я Сергію Кузьмінському сьогодні виповнилось би 51

Сергію Кузьмінському сьогодні виповнилось би 51

1162

Автор пісні "Файне місто Тернопіль", рок-музикант Сергій Кузьмінський народився сьогодні, 3 жовтня. Цьогоріч йому виповнився б 51 рік. Кузя відомий не лише як лідер гурту "Брати Гадюкіни, а й як діджей. Після переїзду у Москву він створював електронну музику під іменем DJ Pubert.

У Тернополі Сергій Кузьмінський жив, лікуючись в одній із клінік від наркозалежності. Жив він у будинку за пам'ятиком Івану Франку. І тут у нього справді була "кобіта, якій 16 не було". Його пісню "Файне місто Тернопіль" справедливо називають неофіційним гімном міста, її знають і жителі інших міст. А Тернопіль через неї називають тепер не інакше як файним містом.

Приїжджав Сергій Кузьмінський у Тернопіль і потім, коли жив у Москві. Він двічі грав під іменем DJ Pubert – у клубі "Мaxim" та у ЦДМІ ім. Довженка. У 2002 році Кузю назвали кращим ді-джєм Росії трансового напрямку.

Аби відсвяткувати День народження Кузі, тернополян запрошують 3 жовтня у Козу. Із 21:00 там дивитимуться його концерти 1993 та 2006 років, інтерв'ю з Кузею та слухатимутьть його музику (Брати Гадюкіни, Qzzaargh, Ті хто відают).