![діт](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/діт-640x366.jpg)
У зв’язку із загальною оптимізацією енергетичної системи України, у Тернополі ухвалили рішення відмовитися у темну пору доби від вуличного освітлення. Відтак, міський голова Тернополя Сергій Надал закликав жителів бути обережними на дорозі в темну пору доби та вдягати одяг зі світловідбивними елементами.
“Закликаю всіх учасників дорожнього руху бути особливо уважними у темну пору доби. Поки ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру країни, ми змушені берегти електроенергію та тимчасово обмежити використання вуличного освітлення. В умовах поганої видимості прошу водіїв дотримуватись безпечної швидкості та дистанції, а пішоходів переходити проїзну частину лише на пішохідних переходах та переконатись, що поруч немає автомобіля, адже у темну пору доби водії можуть вас не помітити. Обов’язково майте на верхньому одязі світловідбивні елементи, присвічуте ліхтариками, або телефоном. Проведіть бесіду дітям та подбайте про їх безпеку. Бережіть себе”, – наголосив Сергій Надал.