Головна Анонс Сергій Надал – гість прямого ефіру 28 квітня на TV-4

Сергій Надал – гість прямого ефіру 28 квітня на TV-4

545

Міський голова Тернополя Сергій Надал завтра, 28 квітня, гість прямого ефіру на TV-4. Говоримо про актуальні питання життєдіяльності міста. У коментарях можете залишати запитання до голови, їх ми озвучимо у ефірі.16369nadal_0813_n2

Коментарі

6 КОМЕНТАРІ

  1. Сергій Віталійович! Коли вже на Єлісях або десь там поблизу поставлять туалети? Шо завгодно туди вліпили, і сходи, і трибуни якісь. Але, повірте, як піджимає, довго там не посидиш. Кущі вирубали, ближні ресторани пускають в туалет неохоче, в громадський поки долізеш, то по-перше померти можна, так далеко, а по-друге, там якась бабця його в 8 вечора закриває вже. Біля шинка теж громадський закритий через раз. Краще лишній кіоск не ставте біля озера, який псує вигляд і всю картіну, а поставте десь в куточку туалет. Ми готові навіть платити 2 рубля за вхід ;)

  2. Хотілось би запитати мера як буде вирішуватись проблема з відсутністю місця де можна поставити авто біля будинків. Люди ставлять на газони і вважаю це нормально якщо немає іншого місця де його поставити, бо його справді немає. Наприклад, біля будинку Чалдаєва 3 передбачено місце аж для трьох авто на цілий будинок! плюс ще три можна як-небуть там вснути. Газони шкода, але вихода немає. Тільки не нормально коли є місце, але людина звикла його ставити на дитячу площадку, що дуже часто спостерігається біля будинка на Чалдаєва 1, напроти під’їзду 1, де, на пісочниці, люди зробили стоянку, хоча на стоянці навпроти під’їзда 3 не завжди все забито. Якщо забито, то, звичайно, не може бути ніяких притензій. Якщо ж говорити про ніч, то була колись сказана фраза, що стоянок достатньо в місті, але ж це неправда, бо якщо авто не стоять на відстані 5-10 хвилин від будинку то смислу в тому авто немає взагалі і ніхто не буде з баму їхати на об’їзну щоб там лишити авто бо там є вільне місце. Я мусив платити сторожу щоб він мені зміг зарезервувати місце на стоянці якщо хтось від нього колись відмовиться, і таки за два міс я його отримав, а всі інші? так і ночують у дворах баму бо більше немає де поставити авто.

  3. Сергій Віталійович! Скажіть нарешті, яка доля власників гаражів по вул.Текстильній? Вже більше трьох років ситуація міняється. На даний момент приватизовувати неможна, так як ділянка перейшла у власність оборонного підприємства “Промінь”. Розясніть будь-ласка ситуацію.

  4. Дуже прикро, що деякі тернополяни намагаються дискредитувати діяльність міського голови, заради реалізації власних амбіцій. Хочу звернутися до свідомих мешканців нашого міста – не ведіться на провокації. Адже сьогодні, де б не розпочалося будівництво, чи яку б земельну ділянку не виділили на сесії – відразу ж, “активісти” б’ють на сполох, та, не розібравшись в суті питання, на кожному кроці кричать про дерибан землі в Тернополі. Хоча насправді Сергій Віталійович робить усе, аби зробити наше місто кращим. Це найкращий міський голова, який з кожним роком веде Тернопіль до європейських стандартів життя. Дякуємо за соціальні ініціативи, підтримку молоді, реалізацію низки проектів та сумлінну працю на благо громади!

  5. Доброго вечора.пане Сергій,звертаються мешканці Протасевича 8.
    минулого року ми писали заяву пану
    Стемковському,з проханням облаштування дитячого майданчику і заміни дорожнього покриття,та обмеження швидкості проїзду через двір:при заторах на обїзній,машини їдуть через двір,часто на недопустимій швидкості,в тому числі і маршручтчики.і ше непогано було б встановити слупки вздовж дороги,щоб не їздили по бордюрах і газонах і не місили болото колесами.дякую

  6. Дякуємо за запитання! Не всі встигли озвучити, обов’язково передамо їх пану Надалу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here